Informační schůzky pro rodiče

* Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se koná ve středu 30.8.2017 od 16 h v budově mateřské školy v Čapkově ulici. Na schůzce budou rodiče informováni o provozu mateřské školy, způsobu hrazení úplaty za předškolní vzdělávání, budou seznámeni se seznamem věcí, které dítě potřebuje v mateřské škole a dalšími důležitými informacemi.

_____________________________________________________________

* Vzhledem ke změnám souvisejícím se zavedením povinného předškolního vzdělávání se uskuteční schůzka pro rodiče dětí, které plní toto povinné vzdělávání (tzn. děti, které do 31.8.2017 dosáhnou věku 5 let). Tato schůzka se koná ve čtvrtek 7.9.2017 od 16 h v budově mateřské školy v Krandově ulici. Zákonní zástupci budou informováni o povinnostech vyplývajících ze zavedení povinného předškolního vzdělávání, o způsobu omlouvání nepřítomnosti dítěte v mateřské škole a dalších souvisejících  změnách.