Slavnostní rozloučení nejen s předškoláky

DSC04401Ve čtvrtek 29. června  jsme se během slavnostního vyřazení rozloučili s vycházejícími žáky a přivítali jsme budoucí prvňáčky. Po úvodní písni v podání mladších spolužáků  představili deváťáci svým rodičům a dalším hostům vlastní prezentaci, která připomněla jejich společné zážitky od prvních školních let až dodnes. Vycházející žáci pak společně s předškoláčky obdrželi pamětní list a drobný dárek z rukou ředitelky školy a starosty města, kteří všem dětem i žákům popřáli ve svých projevech hodně štěstí a úspěchů v další životní etapě.
V závěru se všechny děti ze tříd Berušek, Soviček i Rybiček rozloučily se školkou písničkami.
Vycházejícím žákům i budoucím prvňáčkům přejeme hodně úspěchů v další životní etapě.