Červen v naší školce

Nastal červen.
Pomalými krůčky se k nám přiblížily prázdniny. A právě měsíc červen byl plný nových zážitků.
První veselá zábava  na nás čekala hned 1. června v podobě překvapení v parku pod nádražím. Dům dětí pro nás všechny z mateřské školy připravil dopoledne plné zábavných úkolů. Lovili jsme ryby, házeli míčky do lvích tlam, třídili předměty podle barvy a nakonec jsme si užili i skákací hrad.
Ve školce jsme také zhlédli dvě divadelní představení s poučením  –  Míček Flíček a O statečném kováři. Učíme se totiž dobře chovat  ve společnosti.
Od 12. do 16. června se celá školka oblékla do barev. Každý den měl jinou barvu      –  a my také.
V pondělí jsme byli žlutí my, paní učitelky i aktivity  ve školce. A tak to šlo celý barevný týden. Úterý bylo červené, středa modrá, čtvrtek zelený a pátek, ten byl duhový.
A to už nastal další týden –  kamarádi z devátých tříd základní školy nám uspořádali sportovní den na zdejším stadionu. Všichni závodili s obrovským  nasazením i ve velkém horku.  Za krásně prožité  dopoledne patří našim deváťákům velké poděkování.
A to ještě měsíc nekončil. Naši předškoláci zažili „první školní den“. Vyměnili si totiž své třídy, a pozor, i své paní učitelky se čtvrťáky. To bylo překvapení a legrace.
A jsme na konci měsíce.  Jako již tradičně nás čekalo ještě rozloučení s předškoláky v kulturním domě. Protože každá škola má svůj konec, tedy i ta naše.
A tak nám nezbývá než popřát  Vám i sobě  krásné a slunečné prázdniny.
 děti a paní učitelky z mateřské školy